Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

Boyasız Göçük Düzeltme Onarımı ve Düzeltme Nasıl yapılır?

Hasarlı olan panel üzerindeki göçüklerin, hasar görmüş panelin arakasına özel Amerikan menşeli el aletlerimiz ile ulaşarak dışa doğru kısa kısa hafif masaj yöntemini kullanarak göçük olan panel hassas ve özenle ile düzeltilmektedir.

Yapılan onarımdan ve düzeltme işleminden en iyi sonucun alınabilmesi için onarım gören panel sacının veyahut alüminyum alaşımlı parçanın uzamamış olması ve boyanın zarar görmemiş olması gerekiyor, daha önce onarım yapılmış punta çektirme ile düzeltilip macunlanıp ve boyanmış saç ve alüminyum paneller üzerindeki boyasız kaporta göçüklerinin giderilmesinde PDR (Paintless Dent Repair) tekniği kullanılamaz. Bu gibi durumlarda macunun atması ve panel üzerindeki boyanın çatlama istatistiği oldukça yüksektir.

Dünya çapında üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı oldukça yüksektir bu değerler; Boyasız Göçük Düzeltme %80 ile %90 arasında değişim göstermektedir. Arkası kapalı veyahut ulaşılamayan bölgeler yapıştırmalı göçük çektirme’’ el aletleri ile yüksek oranda verimlilik vermektedir.

Aynı zamanda Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Onarımında Aracın değer kaybına uğramaması gibi Kasko poliçenizde Hasar dosyası açmak gereksinimi olmadan aynı zamanda Kasko indiriminiz Bozulmadan Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Onarım Hizmetini Siz değerli Müşterilerimize ekonomik olarak Sunuyoruz.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Onarımı uygulandıktan sonra hasar olan bölgede mutlaka kılcal veyahut etli çizikler mevcut olacaktır, Bu gibi onarım gerektiren uygulamalarda Tarafımızca giderilmektedir.

Mini onarım, PDR (boyasız göçük düzeltme, paintless dent repair) uygulaması ve sistemi uzun yıllardır yapılan göçük düzeltme sistemi olarak uygulanmaktadır ve bilinmektedir. Dış darbeler sonucu (taş, çeşitli vuruklar, dolu hasarları vb.) aracın kaporta aksamında saç ve alüminyum alaşımlı paneller üzerinde meydana gelen genel olarak boyanın zarar görmediği sacın veyahut panellerin ham maddelerinin uzamadığı panellerde ve daha önce boya işlemi uygulanmamış, macunlu olmayan bölgelerde kaporta göçüklerinin özel el aletleri ve Amerikan menşeli el aletleri ile aracın boyasına zarar vermeden ve herhangi bir boyama işlemi gereksinimi olmadan düzeltilerek eski haline minimize edilmiş olarak getirilme tekniği ve ugulamasıdır.

Mini Onarım Boyasız Göçük Düzeltme’nin Faydaları Nelerdir?

Boyasız Göçük Düzeltme işleminde aracınızın onarım hizmeti Pilot Garage merkezimizde onarım süreci olarak Servisimizin yoğunluğuna istinaden genel olarak 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Hasarın boyutuna göre belirli periyotlarda hasarın onarım süresi değişmektedir,5 cm kadar olan boyanın hasar görmediği göçüklerde onarım süreci birkaç saate kadar düşmektedir. Aynı zamanda yapılan onarımda aracınızın orijinalliği bozulmadığı gibi kısa bir sürelik onarım prosesi sayesinde pozitif yönleri gözetilmektedir. Aracınızın hasar gördüğü paneller ve ana parçaları olmak üzere yapılan her tür boyasız göçük düzeltme onarımında Boyasız Göçük Onarım aracınızın satış değerinde herhangi bir kayıp olmadığını ve orijinalliğinin bozulmadığını gözetmeliyiz.

Tamir gören panel veya paneller üzerindeki boyasız göçük onarımları sağlıklı, orijinal ve değer kaybı olmaması ile birlikte bütçe maliyeti ile de oldukça ekonomiktir. Hasarlı bir panelin düzeltilmesi boyanması oldukça maliyetli olduğu gibi aracınızı değer kaybına uğratacaktır, aynı zamanda
zamanınızı oldukça sarf edecektir ve de alışılmış tamir ve onarım metotlarına göre oldukça estetiktir.

Hasarlı panellerde boyanan ve macun olan bölgelerde en ufak darbe, çarpma, vurma vs. gibi durumlarda macunun atması diye adlandırdığımız boya çatlaması meydana gelmektedir, bundan dolayı hasar görülen panellerde boyasız göçük kaporta onarımı uygulamasını değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ekonomik, Sağlıklı, Boyasız Göçük Onarım zaman Tasarrufu sağlar, Aracın Orijinalliği, Boyasız ve macunsuz olması gibi avantajları vardır.

Boyasız kaporta göçük düzeltme onarımın faydaları ve avantajlarından bahsettik şimdi ise hangi durumlarda nasıl bir uygulama yapacağımız ile alakalı siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

Genel olarak hasarlı olan, göçük olan panelin veya bölgenin boyasının kırılmamış ve çatlamamış olması durumunda gerekli boyasız kaporta göçük düzeltme aparatları ile Amerikan menşeli el aletleri veyahut yapıştırmalı, vakumlu göçük çektirme el aletleri ile onarım sürecini tamamlıyoruz. Hasarlı panellerin kesim bölgesinde, kırılma noktasında (kalıp çizgisinde) yapılan onarımlarda onarım oranımız düşmektedir. Sert bir zemin oluşturduğundan dolayı kırılma noktalarında boyasız bir şekilde minimize edilmektedir.

Antalya Boyasız Göçük, Antalya Boyasız Göçük Düzeltme, Antalya’da Boyasız Göçük Düzeltme, Antalya Dolu Hasar Onarımı, Antalya Dolu Hasarı Düzeltme, Antalya Dolu Hasarı Tamiri, Antalya Dolu İzi Düzeltme, Antalya Göçük Giderme, Antalya Kaporta Göçük Düzeltme, Antalya Mini Onarım, Antalya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Antalya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Antalyada Boyasız Göçük Tamiri, Vakumla Kaporta Düzeltme Antalya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir